Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Sledujte nás na facebooku
  1. Úvod
  2. Rady a tipy

Rady a tipy

Železodům - blog je místo, kde naleznete velké množství inspirace, rad a tipů pro vylepšení vašeho domu a zahrady. Díky Železodům blogu vám chceme být na blízku - chceme být místo, kam se obrátíte, když se budete chtít dozvědět něco více o aktuálním dění na zahradě, načerpat inspiraci v podobě nových receptů či být pouze v obraze a vědět co se dějě nebo co nového chystáme v Železodomu.

Nejnovější články

17.09.2022
Trávník je neodmyslitelnou součástí každé zahrady. V tomto článku jsme se zaměřili na obecnou péči o trávník na zahradě. Kdy je nevhodnější klimatické období k založení trávníku, jak správně připravit plochu před samotným zakládáním, výběr travního osiva - to vše se v článku dozvíte.
08.08.2022
Zavařování je velmi oblíbený způsob, jak zpracovat a uchovat úrodu po celou zimu. V tomto článku jsme se rozepsali o tom, jaké druhy potravin jsou k zavařování vhodné, v čem všem se dají sterilovat a mnohé další užiteční informace k zavařování.
02.04.2022
Jarní počasí vystrkuje pomaličku svoje růžky - což znamená, že jarní práce na našich zahrádkách jsou za dveřmi.
02.04.2022
Voda je nezbytnou součástí nejenom našich životů, ale rozhoduje také o kvalitě života všech živočichů a zejména rostlin. Pojďme si připomenout, jak ji co nejlépe využít.
23.02.2022
Krok za krokem, jak správně vysévat. Co k vysévání budeme potřebovat. První výsevy zeleniny a vše důležité, co bychom měli o této činnosti na zahradě vědět.
Článků na stránku 102030
Železodům NOVINKY DO E-MAILU
Buďte první, kdo se dozví o zajímavostech a novinkách z našeho obchodu. Od nabídky až po sezónní akce.
OBCHOD S TRADICÍ

Železodům je rodinná firma, která byla založena naším pradědem Arnoštem Hofírkem před 89 lety. V současné době se o jeho zbudovaný odkaz stará již třetí generace, která pokračuje v jeho šlépějích a nastavených hodnotách.. → pokračování

KDE NÁS NAJDETE?
Sídlíme na stejném místě již od roku 1932. Najdete nás nedalo Brna, konkrétně ve městě Újezd u Brna na ulici nám. sv. Jána, 35.  podrobnější informace

 

Kontakty
Adam Fila, e-shop
Adam Fila, e-shop
⏰ každý den, od 8-20 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz